O nás

O nás

Ve světě nemovitostí jsme jako doma. V Loafers Investment vám pomůžeme ke kvalitnímu a spokojenému bydlení.

Společnost původně vznikla se záměrem orientujícím se na nákup, rekonstrukce a následný prodej bytů v Praze. Po této podnikatelsky úspěšné fázi došlo k rozšíření segmentu zaměřené na realizace půdních vestaveb a také na propojení do větších projektů v kooperaci se společností Juris Real, kde například probíhala výstavba 40 bytových jednotek ve Vraném nad Vltavou.

Všechny akvizice do roku 2018 byly financovány z vlastních zdrojů. Vždy byly úspěšně dokončeny a ze 100% prodány. Vzhledem k expanzi společnosti již nebyl model financování pouze vlastními zdroji možný, proto jsme projekty začali financovat za pomocí bankovních nástrojů.

V minulém roce se započala realizace projektu výstavby dvou luxusních rezidencí v obci Zbuzany a aktuálně probíhá zahájení výstavby 10 rezidencí v obci Nučice (u Rudné).

V blízkém horizontu je v plánu další součinnost se společností Juris Real na výstavbě bytového domu o 34 bytových jednotkách nebo rezidenčního bydlení v oblasti Dolních Břežan. Právě úzká spolupráce se zmiňovanou společností se jeví jako klíčová pro další rozvoj společnosti.